Forma na lato (a) – suplementacja

Czekamy z utęsknieniem na lato, wymieniając garderobę, kupując dodatki i akcesoria, wybierając kierunki naszych podróży. Warto także (a może przede wszystkim?) pomyśleć o świetnej formie fizycznej. Z pewnością pomogą w tym regularne ćwiczenia i wspomagające aktywność sportową odżywki. Poprosiliśmy o kilka wskazówek z zakresu suplementacji Piotra Kanię – właściciela Kuźni Mocy w FORUM.

FORUM: W jaki sposób suplementacja diety wpływa na poprawę kondycji fizycznej, buduje siłę i wspomaga podczas wykonywania regularnych ćwiczeń fizycznych?

Piotr Kania (Kuźnia Mocy): Odpowiednio dobrana suplementacja pozwala naszemu organizmowi pracować podczas treningu na 100% naszych możliwości przez dłuższy czas niż bez suplementów, skraca także czas regeneracji pomiędzy jednostkami treningowymi lub okresami aktywności fizycznej.

FORUM: Jakie odżywki stosuje się w sezonie letnim? Jakie mają składniki i czemu dokładnie służą?

PK (KM): W okresie letnim należy zadbać przede wszystkim o odpowiednie wspomaganie organizmu w postaci suplementów zawierających minerały, należy także pić napoje izotoniczne, które lepiej nawadniają nasz organizm niż woda. Jeżeli ktoś ma problem ze zbędnymi kilogramami to najlepszy moment w roku, aby pokusić się o produkt z grupy tzw. „spalaczy tłuszczu”, które pomogą nam szybciej osiągnąć upragnioną formę na lato.

FORUM: Jak długo powinno się stosować odżywki podczas intensywnych treningów sportowych?

PK (KM): Odżywki można stosować cały rok, pod warunkiem, że taka suplementacja jest odpowiednio ułożona pod nasze cele, możliwości i stan zdrowia. Suplementy takie jak kompleksy witamino-minerałowe są wręcz niezbędne dla każdej osoby aktywnej fizycznie ze względu na podwyższone zużycie mikroskładników przez nasz organizm podczas treningów.

FORUM: Jakie nowości może zaproponować Kuźnia Mocy w ramach odżywek/suplementów diety, które zakupić można w FORUM?

PK (KM): Najnowszym produktem godnym polecenia jest FIRE SNAKE ONYX LIQUID 500ML. Jest to produkt pomagający spalić oporną tkankę tłuszczową. Zaletą tego produktu jest płynna forma odżywki, więc jeśli masz już dość łykania tabletek to coś dla ciebie! FIRE SNAKE ONYX zawiera aż 14 składników aktywnych i starcza na 20 porcji!

***

Poniżej znajdziesz produkty polecane przez Kuźnię Mocy na lato – wszystkie dostępne w FORUM!