Damska moda na wiosenne kwiaty, kolory i formy

Tulipany, krokusy, hiacynty, szafirki to zwiastuny nie tylko budzącej się na ogrodowych klombach, w parkach czy miejskich skwerach wiosny, to także tegoroczne sezonowe inspiracje kreatorów mody. Tej wiosny kobiety masowo są ubierane w najprzeróżniejsze motywy prześlicznie kwitnących kwiatów, a do tego w bogactwo kolorów i odzieżowych form.

Morze kwiatowych rozmaitości

Propozycji na kobiecy „kwiatowy ubiór” jest w tym sezonie naprawdę bez liku! Projektanci pokusili się o różnorodność nie tylko w zakresie wykorzystania wielości gatunków roślin, także dobór rodzajów ubrań, gdzie głównymi elementami są kwiaty, jest przeogromny. Bluzki, T-shirty, koszule, spódnice, sukienki, tuniki, a do tego dodatki w postaci szali, apaszek, chust – wszystko pokryte jest morzem kwiatowych rozmaitości!

Przebogata gama kolorów

Oprócz kwiatowych rozmaitości, zaobserwować możemy również przebogatą gamę proponowanych kolorów. Mnóstwo odcieni niebieskiego, czerwonego, różowego, żółtego, zielonego, wkomponowanych w klasykę bieli, granatu i innych świadczy o tym, że wiosenna moda ma przebudzać nie nudzić czy usypiać. Ma być barwnie, intensywnie, ciekawie, a przede wszystkim wiosennie, czyli lekko i świeżo!

Fascynujące formy

W sezonie wiosennym tego roku kobiety ubierają się nie tylko w kwiaty i kolory, ale i w fascynujące formy! Odkryte ramiona bluzek, kokardy, interesujące dekolty sukienek, falbany spódnic, a do tego przeróżne zdobienia, koronki, tiule – wszystko po to, by wzbudzić w płci pięknej poczucie własnej kobiecości, przekonanie o własnym wdzięku, a w płci męskiej zainteresowanie, a nawet zachwyt!

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak życzyć Paniom udanych zakupów pełnych wiosennych kwiatów, kolorów i wyjątkowych form!