Na początku maja sieć My Fitness Place otworzy swój najnowszy klub w gliwickim CH FORUM

Ćwiczący będą tu mieli do dyspozycji ponad 1300 m kw. powierzchni oraz ultranowoczesny sprzęt Artis® renomowanej firmy Technogym.

– Będzie to jeden z nielicznych w regionie klubów fitness, wyposażony w te urządzenia. Sprzęt jest bardzo zaawansowany technicznie i kompatybilny z personalnymi urządzeniami trenujących. Zapamiętuje też ich profil, jeśli zostanie odpowiednio skonfigurowany – mówi Piotr Bochnia, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu Fitness Place.

W nowym klubie znajdzie się 8 bogato wyposażonych stref aktywności, a także przestronna 200-metrowa sala fitness. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni instruktorzy. Klub zapowiada też, że klienci będą mogli skorzystać z różnych programów cenowych za karnety, w zależności od potrzeb i preferencji treningowych. Honorowane będą również karty w systemach partnerskich, m.in. w takich jak Multisport.

My Fitness Place to prężnie rozwijająca się sieć klubów, których liczba wciąż wzrasta. Gliwice dołączają do istniejących już klubów w Zabrzu, Sosnowcu, Opolu, Bielsku-Białej i Krakowie

Kliknij i pobierz materiał prasowy