O ZDROWIU I URODZIE W CH FORUM GLIWICE

Wiosną gliwickie CH FORUM zachęca do zmian czwartą edycją programu „Z FORUM możesz więcej”. W jego ramach dziesięć osób dokonuje życiowej metamorfozy, ale z porad z różnych dziedzin może skorzystać każdy. Było już o modzie i sporcie, teraz przyszła pora na zdrowie i urodę. W sobotę, 21 kwietnia, będą to tematy przewodnie wydarzenia, którego częścią jest – realizowana przez Urząd Miejski – Gliwicka Akademia Zdrowia Dziecka. Dodatkowe atrakcje przygotowano w ramach kampanii Pozytywni.Gliwice.Pl.

Zanim jednak o zdrowiu, goście CH FORUM będą mogli odwiedzić któreś ze stanowisk salonów branży kosmetycznej. Ich konsultantki doradzą jak wykonać odpowiedni makijaż, czym kierować się dobierając kosmetyki i jakie zabiegi stosować, aby zachować piękny i zdrowy wygląd. Stanowiska kosmetyczne dostępne będą do godz. 18:00.

Tymczasem ok. godz. 14:00 rozpocznie się blok poświęcony zdrowiu i edukacji prozdrowotnej. W programie są m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz warsztaty, którymi organizatorzy chcą zwrócić uwagę na sprawy zdrowia. Będzie można się także przyłączyć do „ciuchci zdrowia”, z którą dzieci ze specjalnym paszportem odwiedzą 8 stacji zdrowia.

Do dyspozycji gości będzie też strefa relaksu oraz kącik porad i konsultacji ze specjalistami, m.in. logopedami, psychologami i pedagogami. W programie jest również finał konkursu „Warzywno-owocowe przebranie”.

Kliknij i pobierz materiał prasowy