Gra pełna nagród

Już w najbliższą sobotę, 27 sierpnia o godzinie 14:00, w CH FORUM Gliwice klienci będą mieli szansę wzięcia udziału w Grze Pełnej Nagród. Na jej uczestników czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: biżuteria marki YES, trening personalny w klubie Jatomi Fitness, zestawy kosmetyków Yves Rocher i ponad 200 innych nagród od McDonald’s, KFC, Bubble Tea, Fotojokera i innych sklepów.

Grać będzie można za pośrednictwem aplikacji mobilnej Snapchat, na koncie forumgliwice. Zasady są proste: w różnych miejscach w CH FORUM ukryte zostaną pytania i zadania. Za pośrednictwem Snapchata do zarejestrowanych uczestników gry przesyłane będą wszystkie wskazówki, jak je znaleźć. Zadaniem uczestników będzie wysyłać odpowiedzi na Snapchacie, w celu zebrania punktów i otrzymania kolejnych wskazówek. Osoby z największą liczbą punktów otrzymają super prezenty. Co więcej, w niektórych miejscach ukryte zostaną dodatkowe nagrody; kto pierwszy je znajdzie, ten będzie mógł zabrać je do domu.

Zgłoszenia należy wysyłać na maila: snap@forumgliwice.pl. W tytule maila należy wpisać GRAM, a w treści imię i nazwisko oraz nick na Snapchacie. W konkursie można też brać udział drużynowo – w zgłoszeniu trzeba wtedy wysłać nazwiska całej drużyny oraz jeden nick ze Snapchata.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/352964318368060/

Kliknij i pobierz materiał prasowy