Już w sobotni wieczór (29 września) w gliwickim CH FORUM koncert megagwiazdy sceny muzycznej – Dawida Kwiatkowskiego. To największe w tym roku wydarzenie rozrywkowe w CH FORUM i jedno z najbardziej wyczekiwanych w Gliwicach. Wstęp wolny.

Sercem wydarzenia będzie podium sceniczne w okolicy wejścia głównego do centrum (poziom 0). Jest pewne, że otoczy je tłum fanek i fanów, którzy już od kilku miesięcy żyją tym koncertem. Świadczą o tym chociażby ich – pełne uwielbienia dla artysty – wpisy w mediach społecznościowych. W dzień koncertu Dawid Kwiatkowski wyjdzie na scenę ok. godz. 20:00. Zaśpiewa swoje największe hity i z pewnością też czymś zaskoczy.

Dawida Kwiatkowskiego okrzyknięto bezapelacyjnie odkryciem roku 2013 oraz najważniejszym debiutem ostatnich lat. W ciągu kilku lat kariery artysta zyskał status megagwiazdy. Świadczą o tym chociażby tytuły najlepszego artysty Europy Wschodniej (2014) i najlepszego polskiego wykonawcy (2014 i 2017) w prestiżowym MTV Europe Music Awards. Jako pierwszy w Polsce Dawid Kwiatkowski otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową płytę za krążek Pop&Roll. To drugi w kolejności z czterech, dotychczas wydanych albumów.

Dawid Kwiatkowski doskonale radzi sobie także poza sceną. Na przykład jako juror programów rozrywkowych. Jest on w nich głosem młodego pokolenia jako najmłodszy z oceniających, jak np. w programie Super Dzieciak (Polsat) czy The Voice Kids (TVP). Artysta chętnie angażuje się także w projekty charytatywne oraz uczestniczy w kampaniach społecznych.

Kliknij i pobierz materiał prasowy