SIERPIEŃ Z KABARETAMI W CH FORUM
MARCIN DANIEC W CH FORUM
Gdy na scenie pojawia się Marcin Daniec, ludzie płaczą ze śmiechu. Będą też w piątkowy wieczór, 18 sierpnia (o godz. 18:00) w Scenie FORUM, w gliwickim CH FORUM. Trwa tam bowiem „Sierpień z kabaretami” – wakacyjny przebój rozrywkowy tego centrum.

Na imprezę obowiązują wejściówki, które można zdobyć już od soboty poprzedzającej występ. Wystarczy tylko zrobić zakupy za co najmniej 50 zł (na jednym paragonie), zaś paragon wymienić na wejściówki w punkcie informacyjnym (liczy się kolejność zgłoszeń). Kto nie posiada wejściówki pośmieje się w strefie telebimu (okolice kas Cinema City). Co piątek są tam transmitowane na żywo wszystkie występy. Oczywiście po występach wszyscy mogą zdobyć autografy artystów.

Kabaret Marcina Dańca to program kabaretowo-muzyczny na najwyższym poziomie. Opiera się na monologach Marcina Dańca, który w różnych wcieleniach komentuje sprawy społeczne i polityczne. Marcin Daniec często też wraca do swoich najsłynniejszych monologów (np. „Pusia”, „Marcinek”). Ponadto satyryk wykonuje wiele piosenek. Słynie ze znakomitego kontaktu z publicznością, w związku z czym układa program na bieżąco, dostosowując go do charakteru imprezy i poczucia humoru publiczności.

Kabaretowy cykl w CH FORUM 25 sierpnia zakończy Jerzy Kryszak.

Kliknij i pobierz materiał prasowy