NOWA TECHNOLOGIA SYPIE PREZENTAMI W CH FORUM

Gliwickie CH FORUM zachęca do łAPPania świątecznych prezentów ze specjalną aplikacją konkursową, z której można jeszcze korzystać do 15 grudnia. Tym, którzy nie mają pomysłu, co dać bliskim pod choinkę, poleca zakup kart podarunkowych.

Do multimedialnej zabawy z aplikacją FORUM Prezentów, na pograniczu świata wirtualnego i realne- go, CH FORUM zaprasza klientów od do 15 grudnia. Aby włączyć się do gry wystarczy zainstalować aplikację i zrobić zakupy za co najmniej 50 zł (maksymalnie w dwóch sklepach). Następnie zgłosić się z paragonem do hostessy, która zeskanuje unikalny kod QR i umożliwi rozpoczęcie poszukiwań.

Po uruchomieniu w aplikacji funkcji „Zagraj”, szukanie poukrywanych w przestrzeni centrum prezentów odbywa się poprzez kamerę smartfona. To dziecinnie łatwe, a zabawy przy tym co niemiara. Klienci nagrody mogą odbierać w punkcie obsługi gry, w dowolnym momencie w czasie trwania akcji.

Na graczy czeka mnóstwo prezentów. Są nimi zegarki na pasku żelowym, nauszniki świąteczne, karty przedpłacone o wartości 50 zł oraz tablety.

 

Kliknij i pobierz informację prasową