PRZEDŚWIĄTECZNE ATRAKCJE W CH FORUM

Spotkania z Mikołajem, warsztaty tworzenia świątecznych ozdób, a także pakowalnia prezentów oraz kiermasz rękodzielnictwa. W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę gości gliwickiego CH FORUM czeka mnóstwo atrakcji.

O nadchodzących świętach przypomina w tym centrum imponująca dekoracja, której najbardziej okazałym elementem jest 10-metrowa, bogato oświetlona choinka na scenie głównej. Jest ona zarazem wiodącym elementem świątecznej strefy wydarzeń.

Już w najbliższy piątek i sobotę (7 grudnia) pojawi się w niej Mikołaj, który przybędzie do FORUM w asyście Śnieżynek. Będą prezenty i okazja do zrobienia sobie świątecznych ozdób podczas warsztatów, które zaplanowana także na kolejny weekend. Pory spotkań z Mikołajem: piątek – godz. 14-19; sobota – godz. 11-18. Pory warsztatów6 grudnia – godz. 14-19; 7 grudnia – godz. 11-18; 14 grudnia – godz. 14-19; 15 grudnia – godz. 11-18.

Od dziś w CH FORUM działa także świąteczna pakowalnia prezentów. Można w niej efektownie zapakować każdy prezent kupiony w centrum. Wystarczy okazać obsłudze punktu paragon na kwotę mini- mum 25 zł.

Kto chciałby podarować swoim bliskim coś oryginalnego, w dodatku hand made, powinien odwiedzić kiermasz rękodzielnictwa. To nowy cykl spotkań z gliwickimi artystkami, które specjalizują się we florystyce, biżuterii artystycznej, dziewiarstwie, koronkarstwie i hafcie artystycznym. Podczas grudniowej edycji kiermaszu (sobota, 14 grudnia, godz. 11:00 – 17:00) przeważać będą dzieła tematycznie nawiązujące do świąt zimy. Kiermaszowi towarzyszyć będą mini-warsztaty dla dzieci (godz. 13:00 – 14:30), podczas których wykonają one z pomocą rękodzielniczek ozdoby. Miejscem imprezy jest lokal FORUM Inspirujących Spotkań (parter, obok sklepu C&A). Wstęp i udział są bezpłatne.

 

Kliknij i pobierz informację prasową