WYJAZD DO AFRYKI GŁÓWNĄ NAGRODĄ W LOTERII CH FORUM GLIWICE

TEMATYCZNY PARK ZABAW ATRAKCJĄ DLA WSZYSTKICH

W gliwickim CH FORUM od poniedziałku (25 marca) będzie można wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą jest wyjazd na Madagaskar! Jednakże klimat tej afrykańskiej wyspy poczuje każdy. Wystarczy, że w dniach 2-5 kwietnia odwiedzi tematyczny park zabaw, który przybliża egzotyczną faunę i florę.

W „Loterii na Madagaskar”, oprócz atrakcyjnego wyjazdu, do wygrania będą również walizki marki Ochnik oraz vouchery do salonu Wittchen. Aby spróbować szczęścia w grze należy dokonać zakupów na kwotę minimum 100 zł. Osoby, do których uśmiechnie się los poznamy 6 kwietnia, w dniu finału.
Tymczasem każdy, a zwłaszcza rodzice i opiekunowie z dziećmi, będzie mógł odwiedzić od 2 do 5 kwietnia tematyczny park zabaw dla młodych odkrywców. Na dzieci będzie  czekać edukacyjna wystawa przygotowana we współpracy z wrocławskim zoo oraz gry interaktywne zabawy. Najmłodsi
„przeniosą się” na Madagaskar, aby poznać mieszkańców tej wyspy i odkryć jej tajemnice.
Park rozrywkowo-edukacyjny „Halo Madagaskar” będzie się składać z kilku stref. Wystawę edukacyjną, która w całości jest przygotowana we współpracy z wrocławskim Ogrodem Zoologicznym, tworzą plan- sze z opisami i kolorowymi zdjęciami. Przedstawiają one niepowtarzalną faunę i florę Madagaskaru.

Baza lemurów to strefa zabaw dla najmłodszych – na dzieci czekać będą pluszowe owoce i warzywa, piankowe klocki – układanki, edukacyjne gry i zabawy oraz kolorowanki z rysunkami egzotycznych mieszkańców wyspy.

Kolejną atrakcją będzie „Rwący strumień” – wielkoformatowa gra, która pozwoli dzieciom na wspaniałą zabawę łączącą tradycyjną planszówkę z zadaniami sprawnościowymi. Młodzi odkrywcy zagrają tak- że w kółko i krzyżyk, jedną z najstarszych gier strategicznych w wersji XXL, oraz ułożą Mapę Świata – duże puzzle, z których dowiedzą się, gdzie leżą kontynenty i jakie zwierzęta je zamieszkują. Dzięki kolorowym grafikom bardzo łatwo zlokalizują Madagaskar i zapamiętają jego położenie.
Dzieci będą mogły też uruchomić swój zmysł węchu – w Egzotycznym ogrodzie zapachów, w którym będą zgadywać czym pachną poszczególne kwiaty. Mali i duzi poćwiczą także zręczność, motorykę i logikę – tę ostatnią w strefie gier planszowych, układanek i quizów. Dla zapalonych czytelników przy- gotowane będą książeczki „Wierszyki z Czerwonej Wyspy”, z zabawnymi wierszykami o mieszkańcach Madagaskaru. Wstęp do parku będzie bezpłatny.

 

Kliknij i pobierz informację prasową