MEGA ZABAWA Z MEGA BLOKSAMI
Maluchy czeka w CH FORUM Gliwice mega weekend pełen mega zabawy w budowanie. 13 i 14 maja (sobota-niedziela) w godz. 12:00-18:00 spotkają budowniczych od Mega Bloksów, słynnych klocków.
Organizatorzy radzą rodzicom zaraz po przyjściu zameldować swoje pociechy w punkcie startowym. Odbiorą tam specjalne dzienniczki budowy, które przydadzą się na kolejnych etapach zabawy.

Na przykład w Strefie Budowy – stanowisku, na którym wspólnie zbudują wyposażenie domu. Tu też odbędą się zawody w budowaniu największej wieży. Jej autor lub autorka otrzymają mega nagrodę.

Dzieciom ogromną frajdę sprawi Strefa Rywalizacji. Będą tu zbierać na czas, za pomocą specjalnych pojazdów, klocki z toru. Będzie też można wskoczyć do dużego basenu pełnego klocków i zanurzyć się w nim w zabawie po uszy.

Na kolorowy plac budowy w CH FORUM złoży się także mega atrakcja: prawdziwy dom z Mega Bloksów. Jego niesamowita konstrukcja zachwyca dzieci i dorosłych. Ten dom, choć ma dach, ściany i okna, w weekend czekać będzie na małych konstruktorów, którzy go urządzą.

Na końcu każde dziecko będzie mogło odebrać pamiątkowy dyplom. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Kliknij i pobierz materiał prasowy