VICE-MASTER CHEF JUNIOR W CH FORUM GLIWICE

Dzień Dziecka w CH FORUM będzie pyszny i wesoły. 1 czerwca do tego gliwickiego centrum przyjedzie wschodząca gwiazda polskiej kuchni: Jakub Tomaszczyk, zdobywca II miejsca w pierwszej polskiej edycji Master Chef Junior.

Pierwszą nauczycielką gotowania była dla Kuby babcia, a potrawą placki ziemniaczane. Już jako kilkulatek przygotował je dla rodziców. Od czasu startu w kulinarnym show Kuba doskonali warsztat i dzieli się gastronomiczną wiedzą z rówieśnikami.

Zrobi to także w pierwszą sobotę czerwca w gliwickim CH FORUM. Otwarte dla wszystkich warsztaty i pokazy kulinarne rozpoczną się o godz. 13:00 i potrwają, z przerwami, do godz. 18:00. W menu młodego szefa kuchni na ten dzień są: tortilla z kurczakiem, wymyślne tosty z guacamole, mozzarellą i innymi dodatkami, a także deser warstwowy z musem z mango z kremem malinowym, granolą oraz świeżymi owocami. Na pamiątkę spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzyma zestaw małego kucharza. Można go będzie także zdobyć za zrobione w CH FORUM zakupy (za min. 150 zł).

Swoje apetyty zaspokoją także łowcy autografów i amatorzy wspólnych zdjęć, na które Kuba na pewno znajdzie czas. Wśród dodatkowych atrakcji dla maluchów, które rozpoczną się już o godz. 11:00, są ponadto: malowanie buziek, modelowanie balonów, automat z balonami napełnionymi helemwata cukrowa oraz konkursy na scenie głównej CH FORUM (parter), która tego dnia będzie centrum wszystkich wydarzeń.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Ponieważ liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, na Facebookowym profilu CH FORUM trwa konkurs, w którym nagrodą jest udział w nich.

 

Kliknij i pobierz informacje prasową