BABCIU, DZIADKU, KOCHAMY WAS
CH FORUM fetuje Dzień Babci i Dziadka z dużym rozmachem. Weekend 21-22 stycznia będzie pełen atrakcji, które zainteresują nie tylko seniorów, lecz całe rodziny, zwłaszcza wnuczęta.
Na ten niezwykły weekend CH FORUM zaprosiło do Sceny FORUM parę znanych aktorów: Stefana Friedmanna (sobota, godz. 14:00) oraz Teresę Lipowską, znaną m.in. z roli w serialu „M jak miłość” (niedziela, godz. 15:00).

Prezentowany będzie także spektakl (sobota, godz. 12:00), w którym wspólnie zagrają dzieci, młodzież i seniorzy. To efekt wyjątkowej kooperatywy kolektywu „Lufcik na korbkę”, gliwickiej Grupy Teatralnej Seniorów oraz niedawno otworzonego w CH FORUM Centrum „Bumerang”. 

Aby uatrakcyjnić babciom i dziadkom pobyt w centrum, CH FORUM zaplanowało ciekawy blok zajęć i warsztatów tematycznych (sob. i niedz. od 15 do 18). Odbędą się one w wydzielonym lokalu na poziomie +1. W programie m.in.: porady stylistyczne we współpracy z salonem Quiosque, kosmetyczne z salonem Douglas, konsultacje dietetyczne oraz zajęcia ruchowe z instruktorkami Jatomi Fitness. Dodatkowo do odbioru Kart Seniora zachęcać będzie hipermarket Carrefour

W niedzielę z kolei, o godz. 13:00, rozegrany zostanie turniej gry towarzyskiej Memory, w którym dziadek lub babcia będą mogli ograć wnuczęta. Zgłoszenia przyjmowane są przed rozgrywkami, a organizatorzy przewidzieli nagrody! Zaraz po turnieju (ok. godz. 14:30) przyjdzie pora na niedzielną dawkę sztuki i mini występ teatralny będący adaptacją słuchowiska „Kucyk Belamin”.

Interesująco zapowiada się też casting na modeli i modelki w dojrzałym wieku (sob. 15-18; niedz. 16-18). Przed obiektywem będzie mógł stanąć każdy senior, a całkiem możliwe, że odkryje w sobie powołanie do modelingu i weźmie udział w sesji zdjęciowej do któregoś z wydań magazynu „Forum”.

Kliknij i pobierz materiał prasowy