ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CH FORUM GLIWICE
FORUM WYBRAŁO DWA „M” DO REMONTU
Nie do jednego, jak zakładano, ale do dwóch mieszkań gliwickie CH FORUM wyśle ekipę remontową. To efekt konkursu, w ramach którego centrum zadeklarowało wyremontowanie czyjegoś „M”. Zgłoszenia były przyjmowane od połowy lipca. Remonty rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Wcześniej laureaci odwiedzą salony konkursowych partnerów: gliwickich firm Art Ceramika i Buster (sieć PSB Profi).

Remontowe pomysły pomoże ocenić znana gliwicka architektka Agata Twardoch (Pracownia 44STO), a wybrane „M” upiększą również najemcy CH FORUM: Carrefour, DUKA, Eurofirany oraz Home&You.

U pani Krystyny, pierwszej z wyłonionych osób, nie tyle chodzi o sam remont, ile o poprawę komfortu codziennego życia. – Przymierzamy się w jej mieszkaniu, w którym żyje z niepełnosprawnym synem, do zastąpienia niewygodnej wanny funkcjonalnym natryskiem. W tym celu przeorganizujemy łazienkę i przebudujemy instalacje. Pomożemy również unowocześnić system ogrzewania i zamontować gazowy piec dwufunkcyjny – tłumaczy Patrycja Duczmal, menedżer ds. marketingu i wynajmu w CH FORUM, z ramienia JLL.

Pana Tomasza, drugiego laureata konkursu wytypowanego przez komisję, życie zaskoczyło chorobą. Pan Tomasz zmuszony był przerwać prowadzony własnym sumptem remont i skupić się na powrocie do zdrowia. Rozgrzebany front robót w łazience pozostał, ale CH FORUM już go przejmuje i wkrótce sprawa znajdzie szczęśliwy finał.

Konkurs „Forum wyremontuje Twoje „M”, został ogłoszony w wakacje przez CH FORUM. Jest on tematycznym nawiązaniem do modernizacji, która dobiega końca w tym centrum. Organizatorzy otrzymali kilkadziesiąt zgłoszeń, które wnikliwie przeanalizowali z pomocą partnerów konkursu: Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gliwicach i Caritasem Diecezji Gliwickiej. Wraz z ich pracownikami socjalnymi odwiedzali mieszkania zakwalifikowane do ścisłego finału. – Chcieliśmy upewnić się, czy pomoc jest uzasadniona, a planowany zakres prac możliwy, także z technicznego punktu widzenia – wyjaśnia Patrycja Duczmal.

Efekty prac w wytypowanych mieszkaniach powinny być widoczne jeszcze w październiku. Wtedy też CH FORUM zaprezentuje klientom odmieniony modernizacją obiekt.

Kliknij i pobierz materiał prasowy