WARSZTATY DLA RODZICÓW W CH FORUM GLIWICE

Gliwickie CH FORUM dedykuje rodzicom wyjątkowy projekt, którym zachęca do pracy nad rodzinnymi relacjami. 17 października (czwartek) w ramach cyklu odbędzie się spotkanie z psychologiem dziecięcym, połączone z warsztatami „Jak poskromić dziecięcą złość?”.

Podczas spotkań z praktykami i ekspertami rodzice poznają i przećwiczą sposoby budowania wspólnej płaszczyzny porozumienia z dziećmi, budowania silnych i trwałych więzi opartych o zdrowe emocje i wzajemne zrozumienie potrzeb.

Nowy projekt CH FORUM jest podzielony na trzy grupy o różnych profilach: FORUM Rodzinom – Łączymy pokolenia, łączymy rodziny!, FORUM Rodzicom – Porozmawiajmy o dzieciach oraz FORUM Młodych Mam.

Najbliższe ze spotkań tematycznie koncentruje się na relacjach z dziećmi. Prowadzący – doświadczony psycholog dziecięcy – doradzi, jak dogadać się z „małym złośnikiem” i opowie o skutecznych metodach wychowawczych. Po wykładzie odbędzie się część warsztatowa.

Zajęcia odbędą się w lokalu Scena FORUM (I piętro), a udział w nich jest bezpłatny. Rodzice, którzy przyjdą na spotkanie z dziećmi (w wieku powyżej 4 lat), będą mogli odebrać dla nich darmowe wejściówki do centrum zabaw Leopark CH FORUM.

W tym roku w ramach cyklu odbędzie się jeszcze siedem innych spotkań. Oto ich terminy i tematyka:

29 października: FORUM Młodych Mam: spotkanie sportowo-warsztatowe dla młodych matek

9 listopada: FORUM Rodzinom – gra w podchody w rodzinnych drużynach

14 listopada: FORUM Rodzicom – warsztaty: „Krzyk to nie rozwiązanie!”

19 listopada: FORUM Młodych Mam – warsztaty: „Mama i rynek pracy”

7 grudnia: FORUM Rodzinom – świąteczne warsztaty plastyczne

10 grudnia: FORUM Młodych Mam – warsztaty: „Prawidłowa pielęgnacja niemowlaka”

12 grudnia: FORUM Rodzicom – warsztaty: „Budowanie poczucia własnej wartości u malucha”

 

Kliknij i pobierz informację prasową