W niedzielę, 30 czerwca (godz. 11-18), gliwickie CH FORUM zamieni się w Krainę Cudów – pełną magii, kolorów i zabawy. Wszystko za sprawą imprezy promującej komedię animowaną o tym samym tytule. Na gości centrum czeka z tej okazji mnóstwo atrakcji.

Hitem dnia będzie muzyczne przedstawienie aktorskie „Kraina cudów”, napisane z myślą o imprezie.

Dużo będzie działo się także w strefie Lunapark, gdzie dzieci czeka absolutny odlot: specjalnie sprowadzony na imprezę – wielki wirtualny symulator rollercoastera.

Oprócz tego najmłodsi „wykąpią” się w wielkim suchym basenie, pełnym kolorowych piłeczek. Będą też mogli zrobić sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej. W szalonej strefie zabawek Playmobil, dzieci ułożą swój własny lunapark. Na wszystkich łasuchów czekać będzie kolorowa wata cukrowa. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Komedia animowana „Kraina cudów” to pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas.

Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki, lunapark dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.

Film „Kraina cudów” jest aktualnie wyświetlany w kinach, w tym m.in. w Cinema City na terenie CH FORUM Gliwice.

 

Kliknij i pobierz informacje prasową