SZTUKA ULICZNA W CH FORUM. DLA DZIECI ZABAWA W ALEJCE

Za sprawą słynnego festiwalu „Ulicznicy”, sztuka uliczna ponownie wkracza w przestrzeń gliwickiego CH FORUM. W ramach tzw. Objazdowego Domu Kultury – 20 lipca (piątek, godz. 19:00) na dużej Scenie FORUM zobaczymy Ewę Błachnio i Muzikantów.

Co powstanie, jeśli połączyć stand-up, piosenkę kabaretową i energetyczną osobowość sceniczną z trio grających na wszystkim, co im wpadnie w ręce muzyków? Ich Trzech, no i jeszcze Ona! Ewa Błachnio & Muzikanty to prawdopodobnie jedyne tego typu zdarzenie na polskiej estradzie. Doświadczą go widzowie w CH FORUM.

Wraz z zakończeniem działalności Kabaretu Limo, Ewa Błachnio postanawia połączyć swoje doświadczenia kabaretowe, teatralne i wokalne w ponadgodzinnym programie na pograniczu tych trzech światów. Zabawne monologi z powodzeniem przeplata szalenie różnorodną warstwą muzyczną i właściwym sobie byciem „tu i teraz” z publicznością.

DLA DZIECI ALEJKA FORUM W PARKU CHOPINA

„Ulicznicy” odwiedzają CH FORUM, ale centrum też wychodzi „na ulicę”, a konkretnie do Parku Chopina. W każdą festiwalową sobotę instaluje się tam z Alejką FORUM. Można w niej bawić się i uczyć zręczności w ramach warsztatów kreatywnych oraz kuglarsko-cyrkowych dla dzieci. W programie jeszcze: Opowieści z Walizki (14 lipca), Małe Mi – Wędrowny Teatr Lalek (21 lipca) oraz warsztaty z Hapijama Fun Art (28 lipca).

Festiwal jest organizowany na zlecenie Samorządu Miasta Gliwice przez MANANA Production House Piotr Chlipalski.

Kliknij i pobierz materiał prasowy