W związku ze zbliżającą się premierą gorąco oczekiwanej animacji „Angry Birds Film”, 14 maja (w godz. 11-19) gliwickie CH FORUM zaprasza do wspólnej zabawy.

Zapowiada się impreza z dużym rozmachem. Widowiskowa i bogata w niecodzienne atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co w programie? Chociażby przejażdżka zwariowanym Angry Red Busem. Hitem spotkania będzie Dajczader! – maszyna mierząca poziom… wściekłości.

W programie są także gra zręcznościowa Megaproca (polegająca na trafianiu świnek ) oraz Fun Island – miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu oraz wezmą udział w wyjątkowej Ptasiej Szkółce.

Nie lada gratką dla Angry-maniaków będzie możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.

Z kolei dzieci spotkają się z… samymi Angry Birds. W ich rolę wcielą się animatorzy w specjalnie sprowadzonych kostiumach.

Kliknij i pobierz materiał prasowy