ORKIESTROWY KRAM W CH FORUM

Ciekawe i unikalne przedmioty, orkiestrowe pamiątki, przydatne gadżety, książki, a także rzeczy użytkowe, np. kosmetyki. To wszystko trafi na Orkiestrowy Kram w gliwickim CH FORUM,które – jak co roku – wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Orkiestrze pomogą też fani wirtualnej rzeczywistości i e-sportu.

Orkiestrowy Kram w CH FORUM działać będzie w dniu finału Orkiestry, tj. w niedzielę 14 stycznia, od godz. 12:00 do 18:00. Klienci znajdą go na 1. piętrze, w okolicy restauracji KFC i McDonald’s. Każdy będzie mógł na nim kupić coś dla siebie i w ten sposób wesprzeć WOŚP, gdyż wszystkie pieniądze ze zbycia fantów trafią do specjalnej orkiestrowej mega-puszki. Sprzedawane przedmioty pochodzą z zasobów własnych CH FORUM, lub też zostały przekazane przez Sztab Orkiestry oraz najemców tego centrum.

– Taka forma regularnej sprzedaży, a przez to i pomocy, jest o wiele efektywniejsza, niż licytacje o danej porze. W dzisiejszych czasach coraz trudniej do nich zachęcić klientów centrów handlowych – zauważa Patrycja Duczmal, menedżer ds. marketingu i wynajmu w CH FORUM, z ramienia JLL.

W pomoc Orkiestrze zaangażował się też, zlokalizowany na terenie centrum, salon wirtualnej rzeczywistości ZENonVR, w którym już od dziś zbierane są datki do specjalnej puszki. Dodatkowo cały dochód z finałowej niedzieli ZENonVR przekaże na rzecz Orkiestry.

\Finał WOŚP w CH FORUM to także… finał turnieju e-sportowego Glivitium Cup. W sobotę i niedzielę (13-14 stycznia) rywalizować w nim będą uczniowie gliwickich szkół, którzy najsprawniej przeszli eliminacje. Wśród kibiców kwestować będą wolontariusze, których klienci CH FORUM spotkają również przez cały dzień na terenie całego centrum.

W tym roku Orkiestra gra już po raz 26. Tym razem dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Kliknij i pobierz materiał prasowy