To będzie bardzo międzynarodowy weekend na Międzynarodowym Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy”, którego partnerem jest CH FORUM. Obok przedstawień i cyrkowych widowisk rodem z Francji i Hiszpanii, dzieci przeniosą się w wyobraźni do sąsiednich Czech.

Stanie się tak za sprawą sobotniego (godz. 16:00, Alejka FORUM w Parku Chopina) występu grupy Bra(t)ri v Tricku z ich „Praseci cirkus”, czyli z cyrkiem niby bez zwierząt, ale jednak pełnym różowych świnek – gigantycznych i miniaturowych. Kwintesencją spektaklu są czeski dystans do świata, bezpretensjonalność i zabawa żonglerką.

Również w Alejce FORUM w Parku Chopina, również o godz. 16:00, tyle że w niedzielę, marionetkowy i kolorowy Teatr Barnaby. „Czerwony kapturek” to doskonale znana wszystkim historia dziewczynki, której udaje się pokonać złego wilka. Piękne piosenki, zawrotna akcja i doskonała oprawa muzyczna sprawią, że dzieci bawić się będą doskonale. No i te lalki! Piękne!

Dla najmłodszych „uliczników”, także w towarzystwie starszych, mamy kolejną porcję twórczej zabawy w Alejce FORUM w Parku Chopina. W sobotę i niedzielę (9-10 lipca) od godz. 11:00 maluchy czeka duża frajda na warsztatach plastycznych, ruchowych, kreatywnych i nie tylko, które poprowadzą artyści-animatorzy z Hapijama Fun Art oraz „Lufcika na korbkę” wraz z przyjaciółmi.

Patronem cyklu dla najmłodszych jest CH FORUM.

Pełny program festiwalu i informacje o nim znajdują się na stronie www.ulicznicy.pl

Kliknij i pobierz materiał prasowy