W Gliwicach trwa festiwal „Ulicznicy”, którego CH FORUM jest partnerem i zarazem jedną ze scen. W najbliższy piątkowy wieczór (19 lipca, godz. 19:00) publiczność rozbawi trio stand-uperów: Damian Kubik, Marcin Zbigniew Wojciech i Tomasz Jachimek.

Trzech komików z, chciałoby się powiedzieć, trzech stron świata. Reprezentujący Zagłębie Damian Kubik (znany od czasu do czasu jako Antoni Gorgoń Grucha), wywodzący się z Rybnika Marcin Zbigniew Wojciech i reprezentujący centralną Polskę Tomasz Jachimek, to mieszanka gwarantująca wieczór inteligentnego, ciętego humoru w, coraz popularniejszej w naszej rzeczywistości scenicznej, formule stand-up comedy.

Spektakle w gliwickim centrum odbywają się w formule Objazdowego Domu Kultury – imprezie towarzyszącej festiwalowi. Ich miejscem jest Forum Inspirujących Spotkań (parter, d. CCC) – przestrzeń zaadaptowana na cele artystyczno-rozrywkowe. Wstęp jest wolny.

Swoją obecność podczas 13. Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy” CH FORUM zaznacza również Alejką FORUM Parku Chopina. Jest to miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych.

Alejka FORUM działa w festiwalowe soboty (6, 13, 20, 27 lipca) od godz. 14:00. Warto zostać na dwie godzinki, gdyż o godz. 16:00 rozpoczynają się spektakle dla najmłodszych widzów.

 

Kliknij aby pobrać informację prasową