SPORT, TANIEC I 600 KART PODARUNKOWYCH NA ŚWIĘTO TATY

Z myślą o Dniu Ojca gliwickie CH FORUM przygotowało liczne atrakcje. Będą szermiercze emocje, wstępy taneczne zespołu Salake, a także możliwość odebrania którejś z 600 kart podarunkowych o wartości 50 zł. To super pomysł na ekstra prezent dla każdego taty.

Karty będą wydawane za zakupy za co najmniej 150 zł (maksymalnie 2 paragony) w dniach 21-22 czerwca (piątek-sobota). W piątek czekać będzie na klientów FORUM 200 kart, w sobotę – 400. Lista sklepów biorących udział w promocji znajduje się w regulaminie, podobnie jak lista towarów z niej wykluczonych, np. takich jak wyroby tytoniowe, alkoholowe czy leki.
W przededniu Dnia Ojca można także wpaść z tatą do CH FORUM, aby zobaczyć szermierkę na wysokim poziomie lub widowiskowy występ gliwickiego zespołu Salake. Atrakcje te centrum przygotowało we współpracy z gliwickim Młodzieżowym Domem Kultury oraz Gliwickim Klubem Sportowym „PIAST”.

Pokazy taneczne w wykonaniu Salake rozpoczną się o godz. 12:45 i potrwają około godziny. Salake umiejętnie łączy taniec irlandzki z innymi gatunkami, tworząc dziecięco-młodzieżowe show. Założycielem, instruktorem i choreografem zespołu jest Joanna Koćwin. Zespół współdzielił scenę z takimi osobistościami jak: Urszula Dudziak, Grzegorz Turnau, Olgierd Łukaszewicz, Stanisław Sojka czy Golec Uorkiestra.

Od godz. 13:45 scenę w CH FORUM opanują szermierze. Na sportowe popołudnie zaplanowaliśmy pokazy sekcji szermierczej, walki młodszych i starszych zawodników, a także pokazy pojedynków tata kontra dziecko. Wszyscy chętni widzowie również będą mogli spróbować swoich sił na planszy z czołówką polskiej szpady.
W 2018 r. Sekcja Szermiercza GKS „PIAST” obchodziła 70. rocznicę powstania. Z klubu wywodzą się najlepsi polscy trenerzy i zawodnicy władający biała bronią. Są wśród nich liczni medaliści olimpijscy (Egon Franke, Jacek Bierkowski, Adam Wiercioch), a także medaliści i medalistki mistrzostw świata (Sebastian Majgier), Europy (Bartłomiej Kurowski, Damian Michalak) i Polski (Mateusz Nycz). Jagoda Zagała to z kolei damska cześć czołówki polskiej szpady, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, Europy i świata. Młodsze pokolenie to Karolina Staszulonek, która w 2018 r. wywalczyła brązowy me- dal Mistrzostw Europy Kadetów.

 

Kliknij i pobierz informację prasową