CH FORUM ZAPRASZA NA KARNAWAŁOWY BAL

W CH FORUM, w Gliwicach, 11 lutego będzie bal. Centrum zaprasza na niego wszystkie dzieci. Koniec karnawału uświetni zabawa w iście magicznym stylu, która przeniesie małych gości do zaczarowanego świata bajkowych opowieści.

W ostatnią niedzielę karnawału na maluchy czekają trzy godziny (16:00 – 19:00) fascynującej zabawy. Nie zabraknie ciekawych i bezpiecznych animacji, występu magika oraz pamiątkowych zdjęć. W smakowitej strefie znajdą się niekończące się zapasy waty cukrowej i popcornu.

Każdy może przyjść w przebraniu. Podczas balu mile widziane będą księżniczki, czarodzieje czy zwariowane, gadające zwierzaki. W niezwykłej bajkowej krainie w CH FORUM odnajdzie się każdy bohater, a najpiękniej przebrani uczestnicy balu zostaną nagrodzeni voucherami do Cinema City. Ponadto każde dziecko otrzyma upominek niespodziankę.

W balu w CH FORUM udział weźmie nawet 250 dzieci. Wstęp jest bezpłatny, lecz z uwagi na limitowaną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Można ich dokonywać w punkcie informacyjnym centrum. Tam też dostępny jest regulamin balu.

 

Kliknij i pobierz materiał prasowy