FreshMail.pl

Yves Rocher

Dla piękna i urody, dobrego samopoczucia czy po prezent. Jest wiele powodów, aby odwiedzić salon renomowanej marki kosmetycznej Yves Rocher.

Korzenie firmy sięgają 1959 roku, kiedy to francuski przemysłowiec Yves Rocher stworzył w swoim domowym laboratorium krem do pielęgnacji twarzy na bazie ziarnopłonu. Początkowo kosmetyki można było zamówić wyłącznie drogą pocztową, aż do roku 1969 kiedy to otwarto w Paryżu pierwszy sklep. Od tego momentu rozwój marki nabrał tempa i niebawem zaczęła ona być znana w całej Europie. Dziś marka jest obecna w 88 krajach, na pięciu kontynentach, a pod jej logo działa ponad 1500 sklepów. Wszystkie produkty Yves Rocher tworzone są na bazie roślin. W ogrodzie botanicznym w La Gacilly firma uprawia ponad 1100 gatunków roślin, które są nieustannie poddawane nowoczesnym metodom ekstrakcji w poszukiwaniu skutecznych składników aktywnych.

Kategoria:

Zdrowie i uroda

Lokalizacja:

Piętro 0

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl