Start zapisów do IV edycji z Forum możesz więcej

Start zapisów do IV edycji z Forum możesz więcej

Myślisz o totalnej zmianie? Stylu, wizerunku, postawy wobec świata? Chcesz poprawić sylwetkę i zacząć lepiej się odżywiać? Z nami będzie Ci po drodze. Już po raz czwarty odpalamy naszą petardę: konkurs „Z FORUM możesz więcej”.

Razem z nami dziesięcioro finalistów będzie wylewać pot w klubie fitness, trafi pod opiekę dietetyczki oraz specjalistek od piękna i urody. Wybierze się też na zakupy ze stylistką oraz pozna znane osobistości, które dodadzą  otuchy na drodze do zmian. W tym roku będą to: znana blogerka modowa Jessica Mercedes oraz Beata Sadowska – dziennikarka propagująca zdrowy styl życia.

Świetnych informacji jest więcej. Tak jak co roku, CH FORUM sfinansuje finalistom konkursu wydatki na zakupy, tematycznie związane z programem konkursu. W sumie to aż 2000 zł dla każdego

Każdy z finalistów może też liczyć na koniec na nagrodę: co najmniej 500 zł w formie karty podarunkowej ; a najlepszy(a) aż na 2000 zł na karcie. Wraz z jury, czyli ekspertami z różnych dziedzin, będziemy oceniać determinację konkursowiczów w dążeniu do zmian oraz ich aktywność w „chwaleniu” się tym na swoich Facebookowych profilach.

Czas start: rekrutacja trwa do 18 marca. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać na adres mozeszwiecej@forumgliwice.pl lub jako prywatną wiadomość na Facebookowy profil CH FORUM.

Tekst motywujący zgłoszenie do konkursu nie powinien był dłuższy niż 100 wyrazów, a załącznikiem musi być zdjęcie, najlepiej całej sylwetki.

Tych, którzy nas przekonają, że bardzo chcą zmian, zaprosimy do kolejnego etapu. Będzie on miał formę rozmowy kwalifikacyjnej (22 i 23 marca). Po niej do finału przejdzie 10 osób, które czeka prawdziwa życiowa przemiana. Szczegóły w Regulaminie:

Regulamin konkursu Z Forum możesz więcej
Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu Z Forum możesz więcej
Załącznik ne 2 do Regulaminu konkursu Z Forum możesz więcej