Śledztwo poza kartami Magazynu Nowe FORUM

Śledztwo poza kartami Magazynu Nowe FORUM

W każdym numerze Magazynu Nowe FORUM publikujemy komiks, którego akcja rozgrywa się w Gliwicach. Opowiada on losy Ryszarda – mężczyzny, który obudził się na rynku i nie pamięta kim jest i co robi w centrum miasta. Nasi Czytelnicy odkrywają tajemnice bohatera i jego przeszłości oraz niejasne okoliczności utraty pamięci. Pierwsza osoba, która rozwiąże główne zadanie wygra wyjazd na Korfu dla 2 osób!

Wskazówki do rozwikłania tajemnic można odnaleźć na łamach magazynu, ale też na naszym profilu na Facebooku (@chforumgliwice) i podczas terenowych zadań. 

We wtorek bohatera komiksu można było również spotkać… na żywo! „Proszę mi pomóc odnaleźć moją tożsamość”- tymi słowami Ryszard witał się z przechodniami w centrum Gliwic. Zadając sobie i napotkanym ludziom pytanie „kim jestem?”, „jak się nazywam?”, rozdawał ulotki zachęcające do wzięcia udziału w wyjątkowej zabawie FORUM Gliwice.

Ty też podejmij wyzwanie i pomóż bohaterowi komiksu odnaleźć swoją tożsamość! Przeczytaj najnowszy komiks w letnim numerze magazynu i weź udział w śledztwie. Pamiętaj – do wygrania wakacje na Korfu dla 2 osób i mnóstwo cennych nagród!

Najnowszy numer znajdziesz w FORUM Gliwice i na stronie: http://forumgliwice.pl/magazyn/