Roślinne Poniedziałki w Restauracjach Olimp

Roślinne Poniedziałki w Restauracjach Olimp

Roślinna rewolucja w Restauracjach Olimp!

Od lipca do września w każdy poniedziałek zjesz u nas dania w 100 % roślinne.

Przygotowaliśmy specjalne supersmaczne menu, którym zachwycą się weganie, wegetarianie i tradycjonaliści.  Nasze receptury powstały we współpracy z kampanią RoślinnieJemy. Chcemy przekonać Was, że w naszych Restauracjach zjecie dania w pełni roślinne. 

Zapraszamy Was na falafele z hummusem, pierogi z soczewicą, sałatkę tabbouleh z granatem, pieczone bataty, puddingi ryżowe z mlekiem roślinnym, a także kotlety z kalafiora. Naszym faworytem jest pyszna i sycąca zapiekanka pasterska, a także burgery z marchewki i buraków.

Zapraszamy! Przyszłość jest roślinna!

Kampania trwa we wszystkich Restauracjach Olimp od 2.07 do 30.09.

 

 

O sieci Restauracji Olimp

Restauracje Olimp to sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży jedzenia wg. wagi, należąca do Gastromall Group. Sieć Restauracji Olimp liczy obecnie 76 lokali i jest największym i najszybciej rozwijającym się konceptem tego typu w Polsce.

http://www.olimprest.pl/

Home Page

https://www.facebook.com/restauracje.olimp/

http://instagram.pl/olimprestauracje/ 

 

O kampanii RoślinniejJemy

Celem kampanii Roślinniejemy jest wsparcie producentów żywności, sieci handlowych, właścicieli restauracji we wprowadzaniu oraz promowaniu roślinnych produktów i dań. Swoje działania Roślinniejemy opiera na badaniach rynku, społecznych ankietach oraz rzetelnej wiedzy z zakresu kuchni roślinnej i najnowszych światowych trendów. W ramach kampanii Roślinniejemy prowadzona jest także akcja “Roślinne poniedziałki” inspirowana brytyjskim “Meatless Mondays”, której celem jest zachęcenie odbiorców do ograniczenia spożycia produktów odzwierzęcych raz w tygodniu.

https://roslinniejemy.org/

 

Czas trwania:

2018-07-13-2018-09-30