Orkiestrowy kram w CH FORUM

Orkiestrowy kram w CH FORUM

Ciekawe i unikalne przedmioty, orkiestrowe pamiątki, przydatne gadżety, książki, a także rzeczy  użytkowe, np. kosmetyki. To wszystko będziecie mogli kupić na Orkiestrowym Kramie w naszym centrum, które – jak co roku – wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z Orkiestrą grają też – dosłownie i w przenośni – fani e-sportu i wirtualnej rzeczywistości.

Orkiestrowy Kram działać będzie u nas w dniu finału Orkiestry, tj. w niedzielę 14 stycznia, od godz. 12:00 do 18:00. Znajdziecie go na 1. piętrze, w okolicy restauracji KFC i McDonald’s. Każdy będzie mógł na nim kupić coś dla siebie i w ten sposób wesprzeć WOŚP, gdyż wszystkie pieniądze ze zbycia fantów trafią do specjalnej orkiestrowej mega-puszki.

Sprzedawane przedmioty pochodzą z naszych zasobów, lub też zostały przekazane przez naszych najemców oraz Sztab Orkiestry.

W pomoc Orkiestrze zaangażował się też, zlokalizowany na terenie centrum, salon wirtualnej rzeczywistości ZENonVR, w którym już od 5 stycznia zbierane są datki do specjalnej puszki. Dodatkowo cały dochód z niedzieli (14-go) ZENonVR przekaże na rzecz Orkiestry.

Finał WOŚP w CH FORUM to także… finał turnieju e-sportowego Glivitium Cup. W sobotę i niedzielę (13-14 stycznia) rywalizować w nim będą uczniowie gliwickich szkół, którzy najsprawniej przeszli eliminacje. Wśród kibiców kwestować będą wolontariusze, których zresztą spotkacie przez cały dzień na terenie całego centrum.

WOŚP możecie też wesprzeć wrzucając datek do którejś z puszek wolontariuszy kwestujących w dniu finału na terenie CH FORUM.

W tym roku Orkiestra gra już po raz 26. Tym razem dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wszystkim darczyńcom wielkie dzięki za okazane wielkie serce.