NOWY NUMER MAGAZYNU JUŻ DOSTĘPNY

NOWY NUMER MAGAZYNU JUŻ DOSTĘPNY

Wiosnę przywitaliśmy nową odsłoną naszego firmowego magazynu. Jego ideę można streścić w słowach: być bliżej Czytelników i zachęcić ich do współtworzenia poszczególnych wydań.

Magazyn, oprócz cennych porad dotyczących mody, urody, zahacza o wszystkie inne ważne dziedziny życia. Każdy na pewno znajdzie w nim coś cennego dla siebie.

Ponadto, można na przykład zgłosić siebie lub dziecko do sesji zdjęciowych, które publikowane będą w kolejnych numerach.

Można też przesłać zdjęcie Gliwic lub okolic, zgłosić wybraną osobę do sekcji local heroes, przesłać recenzję książki, filmu lub wydarzenia, wypowiedzieć się na forum w ważnej sprawie lub przesłać zdjęcie z magazynem i wziąć udział w konkursie. 

Jak widać już w najnowszym numerze magazynu, mieszkańców Gliwic uczyniliśmy jego współtwórcami, nie tylko odbiorcami.

Dodatkowo, co numer będziemy publikować komiks. Właśnie ruszył jego pierwszy etap-zajawka. Czytelników czeka śledztwo, poszlaki, co numer nowe fakty, a w finale szereg nagród, wśród nich główna  – wycieczka na Korfu śladami głównego bohatera.

Magazyn, w formie drukowanej, w nakładzie 30 000 egz. dotarł już do gospodarstw domowych Gliwic. Dostępny jest także w CH FORUM oraz – w wersji elektronicznej – na stronie internetowej.

http://forumgliwice.pl/magazyn/

Czas trwania:

2018-04-04-2018-04-30