MOC ZNÓW BĘDZIE Z WAMI

MOC ZNÓW BĘDZIE Z WAMI

MOC ZNÓW BĘDZIE Z WAMI

Do CH FORUM wracają bohaterowie i gadżety znane z legendarną gwiezdną sagą. Unikatowa wystawa gwiezdnej floty zawita do nas już w weekend 2-3 grudnia. To nie lada gratka dla wszystkich maniaków kosmicznej serii.

Zapowiadane modele były opisywane w światowej prasie, brały udział w nagrywaniu reklam, a na niektórych znajdują się autografy aktorów grających w kolejnych częściach gwiezdnej serii.

Na wystawie kolekcjonerskich, w dodatku oryginalnych, gadżetów pojawi się właściciel eksponatów, a jednocześnie dowódca Legionu 501, jednostki podległej Lucas Filmowi.

Wśród nowych, wcześniej nie prezentowanych w CH FORUM eksponatów, są: statek Kylo Rena, interaktywna Głowa Droida, nowa diorama oraz samolot X-wing. Ponadto będą dobrze znane przez entuzjastów sagi modele, takie jak: statek Sokół Millennium czy majestatyczny Nebulon. Będą też inne urządzenia, w tym maszyny kroczące AT-AT, oraz kultowy robot R2D2 – hit wszech czasów.

Nie zabraknie oczywiście sylwetek legendarnych postaci, m.in. takich jak: Lord Vader, Obi Van Kenobi, Luke Skywalker oraz Księżniczka Leia, która wcieli się w rolę … prowadzącej!

Dla maluchów dodatkową atrakcją będzie Akademia Jedi – szkolenie prowadzone przez „mistrzów” Jedi według całkiem nowej formuły. Do tego jeszcze więcej konkursów z nagrodami oraz maxi puzzle, w układaniu których będzie można spróbować swoich sił.