KONKURS: POLICZ SIĘ Z TORTEM

KONKURS: POLICZ SIĘ Z TORTEM

Oto tort! Tort niezwykły, gdyż zamiast kalorii może przysporzyć Wam nagród. W dodatku skrywa on słodką tajemnicę, której odgadnięcie będzie zadaniem uczestników urodzinowego konkursu CH FORUM. Konkurs rozpocznie się 7 października i potrwa do 27 października.

Z tym tortem chodzi o to, aby z nim się policzyć. Konkretnie: policzyć elementy dekoracyjne na nim. Następnie podać ich faktyczną liczbę: na tym właśnie polega konkurs. Komu to się uda, lub będzie najbliżej właściwej odpowiedzi, ten zgarnie główną nagrodę: kartę podarunkową o wartości 2000 zł do wydania w CH FORUM.

Warto próbować, także dlatego, że pysznych nagród jest sporo. To znaczy, że szansa na wygraną jest bardzo realna. Konkursowicze mogą uszczknąć z tortu m.in. bardzo atrakcyjne pakiety od Wyjątkowego Prezentu: Gold warte 2000 zł, Adrenalina o wartości 299 zł oraz pakiety Śląsk warte 199 zł. Do zgarnięcia są także karty podarunkowe CH FORUM o wartości 30 zł i wiele innych nagród ufundowanych przez sklepy CH FORUM: Adriano Calitri, Cinema City, Douglas, Empik, Eurofirany i Wittchen.

Dla tych, którzy zamierzają wkroić się w ten tort, kilka przydatnych informacji. Zgłoszenie z propozycją liczbową i wymaganymi danymi osobowymi należy opieczętować w punkcie informacyjnym i wrzucić do specjalnej urny w godzinach pracy CH FORUM. Uwaga! Można to zrobić tylko raz. W razie wątpliwości lepiej zapytać o szczegóły konkursu w infopunkcie.

Finał i rozstrzygnięcie konkursu 28 października o godz. 17:00. Ceremonię poprowadzi Małgorzata Socha. Ci, którzy poczują smak nagrody, powinni być obecni podczas finału. Jest to bowiem jeden z warunków sięgnięcia po główną nagrodę.

Prawdziwego tortu skosztują wszyscy uczestnicy konkursu zgromadzeni na finale, a zapewne starczy go także znajdzie dla pozostałych gości. Powodzenia!

Regulamin konkursu