FreshMail.pl

Sephora

SEPHORA ZAPRASZA DO ŚWIATA PIĘKNA

Sephora to wyjątkowe miejsce, w którym piękno jest dla każdego na wyciągnięcie ręki.

Dążenie do spełniania marzeń o pięknie jest sercem konceptu Sephora od 1970 roku, kiedy otwarta została w Paryżu pierwsza perfumeria tej marki. Wtedy też firma zdecydowała o 4 wartościach, którymi kieruje się do dziś.

Są to:

DOSKONAŁOŚĆ… w poszukiwaniu piękna. Sephora stale szuka najlepszych marek, innowacyjnych produktów, kreatywnych rozwiązań i… różnorodności, tak by każdy jej klient znalazł coś doskonałego dla siebie. 

EMOCJE… podczas zakupów. W perfumeriach Sephora możesz pozwolić sobie na zachwyt towarzyszący odkrywaniu nowych zapachów, kolorów, konsystencji… radość uczenia się, jak wykorzystywać je w praktyce, beztroskę przebywania w miejscu pełnym muzyki i piękna.

WOLNOŚĆ… wejścia do perfumerii, niezależnie od tego czy chcesz kupić pięć produktów czy tylko przetestować zapach. Każdy klient może bawić się, próbować, eksperymentować bez poczucia, że trzeba coś kupić. Przestrzeń perfumerii Sephora pomyślana jest tak, by dawać wolność swobodnego poruszania się, testowania, konsultowania.

ODWAGA. Sephora ma odwagę być oryginalną, mieć poczucie humoru i kreatywną komunikację. Pragnie naprawdę znać swoich klientów i doceniać ich za lojalność zapraszając na specjalnie dla nich organizowane akcje promocyjne. Ma odwagę wychodzić naprzeciw ich potrzebom – w ofercie ma już bezpłatne pakowanie zakupów na prezent, ekspresowy makijaż, manicure bez umawiania się, zawsze trafiony prezent w postaci Karty Upominkowej Sephora, konsultacje pielęgnacyjne, pokazy makijażu… i ciągle pracuje nad tym, by móc dla swoich klientów zrobić jeszcze więcej.

Kategoria:

Zdrowie i uroda

Lokalizacja:

Piętro 0

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl