FreshMail.pl

Orsay

ORSAY stawia na modne i korzystne cenowo stroje, dzięki którym każda z nas będzie w stanie wyrazić swoją kobiecość. Chcemy, żeby wszystkie kobiety mogły sobie na to pozwolić – to jest naszym największym wyzwaniem i temu celowi podporządkowane są wszystkie nasze działania.

Zamawianie artykułów
Produkty, które nie są dostępne w potrzebnym rozmiarze, można bezpłatnie zamówić w sklepie. Na życzenie możemy je również przesłać do innego wybranego sklepu ORSAY. Zamówienie jest niewiążące i nie zobowiązuje do zakupu. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Wymiana i zwrot
Zakupione w ORSAY artykuły mogą być wymienione w ciągu czterech tygodni, pod warunkiem, że są nienoszone i opatrzone oryginalną metką. Zwrot pieniędzy następuje po przedłożeniu oryginału paragonu. W przypadku zwrotu/wymiany towaru zakupionego przy pomocy karty płatniczej, należność zostanie zwrócona na kartę, którą dokonano płatności. W związku z tym należy przedłożyć w sklepie zarówno paragon fiskalny, jak i potwierdzenie z terminala kart płatniczych.

Rezerwacja artykułów
Na życzenie Klientki rezerwujemy bezpłatnie artykuły – maksymalnie na czas jednego dnia. Rezerwacja nie zobowiązuje do zakupu.

Rozmiary
Powiększamy sukcesywnie naszą ofertę rozmiarów 42 i 44. W sklepach ORSAY mogą Państwo przy kasie bezpłatnie zamówić towar w brakującym rozmiarze, jeśli znajduje się on w magazynie.

Forma kroju
Produkty ORSAY mają optymalny krój i są dzięki temu bardzo wygodne w noszeniu. Różne rozmiary konfekcji i optymalny krój zapewniają idealnie dopasowany do każdej sylwetki fason. Każdy artykuł, zanim zostanie oddany do produkcji, mierzony jest na manekinie.

Bony podarunkowe/ Pudełka na prezenty
Przy kasie wystawiamy bony podarunkowe na dowolną kwotę. Na życzenie Klientka otrzyma również nieodpłatnie małe lub duże pudełka na prezenty.

Kategoria:

Moda Damska

Lokalizacja:

Piętro 0

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl