FreshMail.pl

Galeria Katarzyny Bączkowskie

GALERIA SZTUKI KATARZYNY BĄCZKOWSKIEJ 

Malowanie to moja ogromna pasja. Tworzę już od wielu lat. Moją twórczość kieruję do tych wszystkich z Państwa, którzy lubią sztukę, lub po prostu chcieliby mieć coś innego niż wszyscy, oryginalnego, niepowtarzalnego na swoich ścianach. Będę bardzo szczęśliwa jeśli moje obrazy wpadną Państwu w oko i zaciekawią Was. Od wielu lat prowadzę sprzedaż swoich prac w kilku galeriach sztuki w całym kraju, a także drogą internetową, pocztową – kolekcjonerom na rynku lokalnym i europejskim. Moje obrazy i malowidła na ścianach zdobią ściany mieszkań prywatnych, instytucji, biur, restauracji, kancelarii adwokackich, szpitali, przychodni, centrów zabaw dla dzieci oraz pokoi dziecinnych i kościołów.

Znajdą Państwo u mnie zarówno nowoczesne abstrakcyjne obrazy jak i klasyczne propozycje pejzaży, kwiatów wiejskich domków. Każdy mój obraz jest inny. Żyje swoim własnym życiem.
Moja potrzeba malowania wypływa z głębokiej pasji, z mojego wnętrza. Prace powstają z emocji, pragnień i różnych przeżyć i doświadczeń a także na zamówienie pod konkretnego klienta.

WYKONUJĘ:
– obrazy na zamówienie
– portrety ze zdjęć
– kopie dzieł wielkich mistrzów
– freski i malowidła na ścianach
– malowanie artystyczne pokoi dziecięcych

ŻYCZĘ DUŻO PRZYJEMNOŚCI PODCZAS ZWIEDZANIA MOJEGO OGRODU WYOBRAŹNI.

Katarzyna Bączkowska

Kategoria:

Rozrywka i czas wolny

Lokalizacja:

Piętro 1

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl