Galeria Katarzyny Bączkowskie

GALERIA SZTUKI KATARZYNY BĄCZKOWSKIEJ 

Malowanie to moja ogromna pasja. Tworzę już od wielu lat. Moją twórczość kieruję do tych wszystkich z Państwa, którzy lubią sztukę, lub po prostu chcieliby mieć coś innego niż wszyscy, oryginalnego, niepowtarzalnego na swoich ścianach. Będę bardzo szczęśliwa jeśli moje obrazy wpadną Państwu w oko i zaciekawią Was. Od wielu lat prowadzę sprzedaż swoich prac w kilku galeriach sztuki w całym kraju, a także drogą internetową, pocztową – kolekcjonerom na rynku lokalnym i europejskim. Moje obrazy i malowidła na ścianach zdobią ściany mieszkań prywatnych, instytucji, biur, restauracji, kancelarii adwokackich, szpitali, przychodni, centrów zabaw dla dzieci oraz pokoi dziecinnych i kościołów.

Znajdą Państwo u mnie zarówno nowoczesne abstrakcyjne obrazy jak i klasyczne propozycje pejzaży, kwiatów wiejskich domków. Każdy mój obraz jest inny. Żyje swoim własnym życiem.
Moja potrzeba malowania wypływa z głębokiej pasji, z mojego wnętrza. Prace powstają z emocji, pragnień i różnych przeżyć i doświadczeń a także na zamówienie pod konkretnego klienta.

WYKONUJĘ:
– obrazy na zamówienie
– portrety ze zdjęć
– kopie dzieł wielkich mistrzów
– freski i malowidła na ścianach
– malowanie artystyczne pokoi dziecięcych

ŻYCZĘ DUŻO PRZYJEMNOŚCI PODCZAS ZWIEDZANIA MOJEGO OGRODU WYOBRAŹNI.

Katarzyna Bączkowska

Kategoria:

Rozrywka i czas wolny

Lokalizacja:

Piętro 1

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa: