FORUM wybrało dwa „M” do remontu

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CH FORUM GLIWICE
FORUM WYBRAŁO DWA „M” DO REMONTU
Nie do jednego, jak zakładano, ale do dwóch mieszkań gliwickie CH FORUM wyśle ekipę remontową. To efekt konkursu, w ramach którego centrum zadeklarowało wyremontowanie czyjegoś „M”. Zgłoszenia były przyjmowane od połowy lipca. Remonty rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Wcześniej laureaci odwiedzą salony konkursowych partnerów: gliwickich firm Art Ceramika i Buster (sieć PSB Profi).

Remontowe pomysły pomoże ocenić znana gliwicka architektka Agata Twardoch (Pracownia 44STO), a wybrane „M” upiększą również najemcy CH FORUM: Carrefour, DUKA, Eurofirany oraz Home&You.

U pani Krystyny, pierwszej z wyłonionych osób, nie tyle chodzi o sam remont, ile o poprawę komfortu codziennego życia. – Przymierzamy się w jej mieszkaniu, w którym żyje z niepełnosprawnym synem, do zastąpienia niewygodnej wanny funkcjonalnym natryskiem. W tym celu przeorganizujemy łazienkę i przebudujemy instalacje. Pomożemy również unowocześnić system ogrzewania i zamontować gazowy piec dwufunkcyjny – tłumaczy Patrycja Duczmal, menedżer ds. marketingu i wynajmu w CH FORUM, z ramienia JLL.

Pana Tomasza, drugiego laureata konkursu wytypowanego przez komisję, życie zaskoczyło chorobą. Pan Tomasz zmuszony był przerwać prowadzony własnym sumptem remont i skupić się na powrocie do zdrowia. Rozgrzebany front robót w łazience pozostał, ale CH FORUM już go przejmuje i wkrótce sprawa znajdzie szczęśliwy finał.

Konkurs „Forum wyremontuje Twoje „M”, został ogłoszony w wakacje przez CH FORUM. Jest on tematycznym nawiązaniem do modernizacji, która dobiega końca w tym centrum. Organizatorzy otrzymali kilkadziesiąt zgłoszeń, które wnikliwie przeanalizowali z pomocą partnerów konkursu: Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gliwicach i Caritasem Diecezji Gliwickiej. Wraz z ich pracownikami socjalnymi odwiedzali mieszkania zakwalifikowane do ścisłego finału. – Chcieliśmy upewnić się, czy pomoc jest uzasadniona, a planowany zakres prac możliwy, także z technicznego punktu widzenia – wyjaśnia Patrycja Duczmal.

Efekty prac w wytypowanych mieszkaniach powinny być widoczne jeszcze w październiku. Wtedy też CH FORUM zaprezentuje klientom odmieniony modernizacją obiekt.

Kliknij i pobierz materiał prasowy