FreshMail.pl

Dzieciakowo. Ogródek dla dzieci

Hurra! Zabawa zaczyna się od nowa, bo FORUM zaprasza nas do Dzieciakowa. Maluchy i ich rodzice mają się z czego cieszyć, bo w naszym centrum ponownie uruchomiliśmy strefę zabaw dla najmłodszych. Do nowo otwartego ogródka dla dzieci zapraszamy na poziom 1, do lokalu nr 128, w pobliżu sklepu KappAhl. Od razu też dajemy Wam 3 godziny zabawy gratis. To znaczy, że rodzice zapłacą dopiero za czwartą i następne godziny pobytu malucha w Dzieciakowie. Plac zabaw jest doskonałą rozrywką dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Dla rodziców zaś idealnym rozwiązaniem, kiedy przebywają na zakupach. W Dzieciakowie zapewniamy profesjonalną i wykwalifikowaną opiekę. Bezpieczeństwo Waszych dzieci jest dla nas najważniejsze.

Plac zabaw otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, w niedziele w godzinach od 10:00 do 20:00. Przed pozostawieniem dziecka prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Zapraszamy.

Zobacz nas na YouTube! http://www.youtube.com/watch?v=b1fJ2lgazKM

Kategoria:

Dzieci

Lokalizacja:

Piętro 1

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl