FreshMail.pl

Clodi – Triumph

Clodi to salon z bielizną gdzie oferta kilkunastu marek dostępna jest w jednym miejscu.

Triumph, Samanta, Freya, Coemi, Ringella, Gotzburg, Magistral, Sunflair, Feba – bielizna tych producentów w bardzo szerokim zakresie definiuje potrzeby klientów Clodi. Współpracujemy z głównymi polskimi i zagranicznymi producentami. Światowa jakość, przy atrakcyjnych cenach sprawia iż ta oferta ma ogromne powodzenie wśród klientek.

Clodi to najwyższa jakość oferowanego towaru i profesjonalna obsługa. Niepowtarzalne wzory, bogate kolory oraz najwyższej jakości materiały przyciągają uwagę kobiet, które cenią sobie wygodę oraz elegancję. To w naszej bieliźnie każda kobieta poczuje się zmysłowo i seksownie. Będzie błyszczeć i zachwycać niezależnie od chwili i sytuacji. Delikatność materiału i subtelne koronkowe wykończenia zaspokajają potrzeby każdej kobiety.

Oferta Clodi dostosowana jest do aktualnych trendów w modzie.

Clodi to profesjonalne doradztwa w dziedzinie doboru bielizny.

Zachęcamy do odwiedzanie naszej strony facebook.com/obssesion.bielizna

Kategoria:

Bielizna

Lokalizacja:

Piętro 0

Godziny otwarcia:

09:00-21:00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl