FreshMail.pl

Adriano Calitri

Ariano Calitri to polska marka inspirowana włoskim stylem. Nasze pomysły powstają na śląsku dokładnie w Tychach, tam również znajduje się szwalnia w której wprost z pasji i zamiłowania do mody męskiej szyte są koszule męskie, których kolekcja przekracza już ponad 200 różnorodnych modeli i wzorów.

Adriano Calitri posiada również w swoim asortymencie  garnitury, marynarki, spodnie bawełniane i jeansowe, akcesoria męskie, obuwie, kurtki , płaszcze i dzianiny.

W  Staraniu o dobro naszych klientów Adriano Calitrii umożliwia szycie ubrań i koszul męskich na miarę oraz bezpłatne przeróbki krawieckie.  Inspiracja światowymi trendami mody , polskie wykonanie oraz  wysokiej jakości materiały – to marka Adriano Calitri.

Adriano Calitri to młoda, polska marka działająca na  rynku od 2005 roku.

Priorytetem marki Adriano Calitri jest oferowanie naszym klientom oryginalnych i wysokiej jakości ubrań w przystępnej cenie,  jak również indywidualne podejście i wysokiej jakości obsługa klienta.

Oferowane produkty:

-Koszule męskie
-Garnitury
-Smokingi
-Marynarki
-Spodnie
-Obuwie
-Okrycia wierzchnie
-Dzianiny
-Akcesoria męskie

Kategoria:

Moda Męska

Lokalizacja:

Piętro

Godziny otwarcia:

Pn-sob:9.00-21.00 ndz: 10.00-20.00

Telefon:

E-mail:

Strona internetowa:

Chcesz otrzymywać ciekawe informacje z Forum Gliwice?

Wypełnij formularz abyśmy mogli dopasować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji. Nie będziemy spamować Twojej skrzynki, dostajesz wyłącznie takie informacje, którymi się interesujesz. Po zapisaniu do newslettera, zawsze możesz zmienić swoje preferencje klikając w link dostarczony każdorazowo w wiadomości e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

FreshMail.pl